⌂← Nenoste mláďata domů! Nemůžete něco najít nebo máte nějaký dotaz? Kontakty.

Holubi

holubi

Stránka se pomalu připravuje...

Jde o další příklad druhu takzvaného "obětního beránka", na který je cílena fašistická nenávist zamindrákovaných ovčanů a zkorumpovaných starostů.

Užitečnost zdivočelých domácích holubů

Opatření proti holubům se často dělají úplně nesmyslná, nelegální, velmi drahá, naprosto neúčinná na holuby, ale za to škodlivá pro okolí... a přes to jim ovčané tleskají.

Jsou šířeny nesmyslné dezinformace proti holubům, což je ještě nesmyslnější v porovnání s tím, že je čím dál víc podporováno množení psů a koček a jejich negativní následky jsou ignorovány. Přenos nemoci z holuba na člověka je neustále omílanou naci-propagandou, ale nikdy nebyl potvrzen ani jediným skutečným případem. Jediné prokázané případy se týkají dlouhodobého vdechování prachu při nedbalém úklidu velkého množství trusu. Naopak přenos patogenů nejen z trusu domácích koček a psů je velmi častý (jsou to savci stejně jako člověk). Stejně tak je to ohledně "nepořádku". Nejdříve se zkuste pořádně podívat, co se nachází třeba na chodníku. Většinou lidské odpadky (vajgly, žvýkačky, zbytky nejrůznějších obalů, zbytky jídla) a výkaly domácích psů, které se velmi obtížně odstraňují z podrážek a intenzivně smrdí. Naopak ty ptačí jdou za čerstva snadno otřít nebo opláchnout a samostatně prakticky nejsou cítit (na to jich musí být velká hromada).

Holuby lze nenásilně přesunout na nekonfliktní místa pozitivní nabídkou bezpečných objektů pro hnízdění a hřadování. Stále praktikovanou represí a vražděním se ještě nikdy ničeho nedosáhlo (akorát tak vykradení obecního rozpočtu a uspokojení přání - nikoliv cílů - části tupých ovčanů).

Dále se můžete podívat například na stránky jinde: Městský holubník a Obecní holubník.www.rorysi.cz ⁄← Hlavní stránka
Přispějte: Ptačí park Josefovské louky.